MÖBLER / Bord / Bord 16034481

nr 1603 4481

Bord

Furu med hylla. Bredd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 61 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:07:27

Superellipsbordet